Erotické masáže pro ženy, nezapomenutelný zážitek na celý život

Tantrická erotická masáž se možná zdá být, ale již dlouho není jen doménou mužů. I žena má své touhy a představy, mnohdy nenaplněné. Dejte svůj ostych, pokud nějaký vůbec máte, předsudky a důvěru do rukou našich zkušených masérek z Asian Girls. Naše dívky jsou velmi intuitivní, soucitně vnímavé a dokáží rozproudit i ty nejzatvrzelejší. Každou tantrickou erotickou masáž přizpůsobíme ženám tak, aby odpovídaly jejich způsobu vnímání a prožívání jejich erotického vzrušení a bylo smyslným rituálem oslavujícím jejich jedinečnost a ženskost. Během erotické masáže naše masérky plně respektují ženský smysl pro něhu, krásu a vůni, díky které se mohou vznášet svou sexuální energií. S naprosto každou ženou zacházíme individuálně a s vhodnou dynamikou a citlivým přístupem a dbáme na to, aby dosáhla všeho, co potřebuje pro naprostou spokojenost a uvolnění nejen fyzické stránky jejího těla.

Před každou erotickou masáží se po regenerativní sprše žena setká s masérkou a sdělí jí svá přání a očekávání a celkově mohou probrat průběh masáže, její cíle a zaměření se na určité detaily. Vše je velmi diskrétní, tudíž mohou ženy povolit uzdu své fantazie. Záleží pouze na ženě, jak mnoho si přeje své tělo uvolnit a jakým stylem.

Jakmile si žena po příchodu dopřeje sprchu – na přání je možno sprcha společná společně s masérkou, která jí zahrne péčí i zde, zavede masérka ženu do diskrétního pokoje, který je ohromující nejen svým interiérem a pohodlím. Zahájí se klasická masáž, která odstraní bolesti, bloky a zábrany. Tato masáž obsahuje i thajské prvky masáže. Naše dívky z Asian Girls bravurně ovládají techniky, které ženu naprosto dokonale připraví pro smyslný požitek.

Přijímáním této erotické masáže budete cítit, jak se vaše tělo a mysl zcela uvolní. Masáž je holistická, takže můžete očekávat, že budete ošetřeni smyslnými dotyky, které nevylučují intimní části, na ty jsou všechny erotické masáže zaměřeny. Masérka se postupně stáhne a oddává vám naplno erotické vzrušení. Intimní tantricko erotické masáže může být k dispozici kdykoliv během masáže v závislosti na vašich potřebách a intenzitě vašich očekávání, vše, co si žena potřebuje dopřát. Budete mít krásnou, profesionální regenerační a zároveň relaxační masáž, díky níž dosáhnete úplného odpočinku a sexuálního uspokojení. Pamatujte si, že hranice intimity jsou pouze na Vás, masérka vyhoví veškerým Vašim přáním.  Pokud se tyto hranice nepřekročí, budete odměněni krásnou masáží s erotickým zážitkem. Ženy ocení i rozhovor bezprostředně po masáži, kdy Vám naše dívky perfektně naslouchají a přijmou Vaše pocity bezprostředně po masážích.

 

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *